NAMAI SAU

Atraskite balansą skubančiame miesto laike. „Platinum 48” – tai namai, kuriuose gyvena laimingas „aš”. Projekte įgyvendiname šiuolaikinio europiečio keliamus lūkesčius  gyventi čia ir dabar, įvykių centre, tačiau turėti galimybę atsiriboti nuo viso to ir atrasti save supančioje gamtoje, tyloje, rūpestingai sukurtuose namuose arba pabėgti į Vilniaus senamiestį per 7 minutes – tik tiek truks kelionė automobiliu iki Katedros aikštės.

Jūsų pasirinkimui 1-3 kambarių unikalaus suplanavimo butai gyvenimui prie Neries. Viršutiniame aukšte įgyvendintas architektų užmanymas sukurti netradicines erdves su šlaitiniu stogu ir Velux tipo stoglangiais, kurie transformuojasi į atvirus mikrobalkonus.

26-59 m2 butai

RINKTIS BUTĄ
DAUGIAU

IEŠKANTIEMS
YPATINGO
GYVENIMO

Statybų pabaiga: 2020 m. II ketv.

MIESTO GURMANAMS

Antakalnis suteikia galimybę jausti europietiškos sostinės pulsą ir  greta to atrasti savo ramybės kampelį. Nauja infrastruktūra leidžia pamiršti automobilį ir išbandyti ką tik suklotus dviračių ir pėsčiųjų takus palei Nerį iki Saulėtekio, Senamiesčio ir Vingio parko. Atsiduokite madingiems atradimams: vakariniams pasivaikščiojimams, itališkai picai, skaniausiai ryto kavai, kelionei į darbą elektriniu paspirtuku ar sportui gryname ore.

Unikalaus suplanavimo butai gyvenimui prie Neries. Tai natural ir urban dizaino stilius apjungianti koncepcija, apgalvota iki smulkmenų: dinamiškas, miesto ritmo įkvėptas, modernus fasadas įsilieja į miesto gyvenimą, įžengus į vidų nuramina švelnios žemės spalvos, pasitinka medžio apdaila, dekoratyvinio betono akcentai, kasdien vis kitokio dangaus vaizdas pro stoglangį - grįžtate į savo vidinę ramybę, nes Jūsų namuose sumontuoti padidintos garso izoliacijos langai.

PRIVALUMAI

Unikalūs Velux stoglangiai – gamta kvepiantis Neries upės vaizdas (viršutiniame aukšte). Atidarę jį – turite atvirą mikrobalkoną. Panoraminiai padidintos garso izoliacijos langai.

A energinė klasė – šiltas, ekonomiškas, draugiškas aplinkai ir aukščiausius kokybės standartus atitinkantis būstas tiesiai iš statytojo.

Nuostabi projekto lokacija žaliajame Antakalnio sparne prie Šilo tilto, greta – dviratininkams ir pėstiesiems 2019 m. atgimstanti kairioji Neries krantinė, tęsis iki pat Senamiesčio.

Architektūra su charakteriu – įkvepia mėgautis gyvenimu. Dinamiškos pastato formos darniai susilieja su nesustojančiu didmiesčio gyvenimu.

Nereikia jaudintis dėl patogumo – liftai sujungti su požemine parkavimo aikštele, grįžtant į namus pasitinka erdvi atskira laiptinė ir prabangi vidaus apdaila. Saugumui – vaizdo stebėjimo kameros.

Likvidus turtas Antakalnyje, prestižą išlaikančiame rajone. Tai pasverta investicija: nedidelio ploto, naujos statybos butai su augančia verte.

Džiaugiamės, kad Jus sudomino mūsų projektas, bet visi butai ir patalpos jau parduotos.
žiūrėti kitus projektus