NAMAI VERSLUI

Naujieji namai augančiam verslui – „Platinum 48”. Negaiškite brangaus laiko kamščiuose – viskas ko reikia Jūsų verslui yra ČIA. Tai  puikiai žinoma ir matoma vieta žaliajame Antakalnio sparne prie Šilo tilto, kurioje rasite įvairaus dydžio bei suplanavimo  modernius aukščiausios kokybės biurus ir komercines patalpas.

Pasirūpinome Jūsų verslo prestižu ir patogumu: moderni architektūra, požeminė automobilių aikštelė, liftai, apsaugos sistemos, rekuperacija, erdvus holas ir atskiri įėjimai . „Platinum 48”– augti įkvepiančios erdvės augti.

Parduodamos patalpos ir biurai nuo 46 m2

RINKTIS BIURĄ
DAUGIAU

IEŠKANTIEMS
NAUJŲ VERSLO
GALIMYBIŲ

Statybų pabaiga: 2020 m. II ketv.

ERDVĖ SĖKMEI

Projekto lokacija suteikia visas galimybes ramiai dirbti ir tobulėti jaučiant Vilniaus centro pulsą. Lūkesčius atitinkanti Antakalnio infrastruktūra aprūpina verslą visais privalomais atributais: prestižu, patogia lokacija, susisiekimu, matomumu, šiuolaikiška stilinga aplinka, bankų, notarų bei advokatų kaimynyste.

Patogaus suplanavimo biurai ir erdvės verslui prie Neries. Tai natural ir urban dizaino stilius apjungianti koncepcija, apgalvota iki smulkmenų: dinamiškas, miesto ritmo įkvėptas, modernus fasadas įsilieja į miesto gyvenimą, įžengus į vidų nuramina švelnios žemės spalvos, pasitinka medžio apdaila, dekoratyvinio betono akcentai. Tai rūpestingai apgalvotos erdvės Jūsų verslo sėkmei.

Viskas ko reikia:

38 Notaro biuras
1800 m
Bankai SEB, SWEDBANK ir LUMINOR
1500 m
Restoranas SAPIEGOS BISTRO
850 m

PRIVALUMAI

Tobula vieta verslui – puikus susisiekimas, lengvai randama ir matoma nuo gatvės. 200 m. spinduliu rasite viską, ko reikia verslui ir darbuotojams kiekvieną dieną.

A  energinė klasė – šiltos, šviesios, komfortiškos, ekonomiškos, draugiškos aplinkai, apgalvotos ir aukščiausius kokybės standartus atitinkančios erdvės Jūsų verslui.

Nuostabi projekto lokacija žaliajame,  puikiai žinomame Antakalnio sparne prie Šilo tilto. Pietų pertrauka prie upės, nauji dviračių takai jungiantys Senamiestį, Žirmūnus ir Saulėtekį.

Architektūra su charakteriu – įkvepia mėgautis kiekviena diena. Dinamiškos pastato formos darniai susilieja su nesustojančiu miesto ir verslo gyvenimu.

Jokių rūpesčių dėl automobilio – liftai sujungti su požemine parkavimo aikštele, komercinėms patalpos ir biurams - atskira laiptinė, erdvus holas ir prabangi vidaus apdaila.

Prestižą auginantis Antakalnis. Tai pasverta investicija į darbuotojų komfortą: įvairaus ploto, naujos statybos biurai bei komercinės patalpos su virtuvėlėmis, puikia garso ir šilumos izoliacija, gaiviu oru.

Džiaugiamės, kad Jus sudomino mūsų projektas, bet visi butai ir patalpos jau parduotos.
žiūrėti kitus projektus